شروع یک باغ از خود شما

0 Comments

حداقل یک بار در زندگی هر بزرگسال باید باغ خود را راه اندازی کند. بسیاری از مردم در مراقبت و پرورش یک باغ خوشبختی زیادی پیدا می کنند. حتی اگر در باغبانی کاملاً تازه وارد هستید ، باید بتوانید حداقل چند گیاه ساده یا آسان را در اولین قطعه باغ خود بکارید و پرورش دهید. با وجود انبوه اطلاعاتی که این روزها در اختیار باغداران تازه وارد است ، هیچ دلیلی وجود ندارد که در ابتدای کار نباید باغ موفقی داشته باشید. بدیهی است که باغبانی ساده نیست. خیلی وقت ها کار زیادی را شامل می شود! موارد زیر چند نکته است که اگر به فکر راه اندازی باغ خود هستید می توانید از آنها استفاده کنید.

قبل از شروع کاشت ، خاک خود را بهتر کنید. همه تکه های خاک یکسان نیستند. در حقیقت ، گرد و خاكی كه در حال حاضر در حیاط شما وجود دارد احتمالاً اصلاً مناسب پرورش گیاه نیست ، به همین دلیل است كه شما در گذشته در پرورش باغ مشكل داشته اید. نیازهای خاک و مواد مغذی مخصوص هر نوع گیاه است.

قبل از کاشت زمین را آماده کنید. برای اینکه خاک شما برای کاشت آماده شود مقداری از مواد آلی را در قسمت بالای آن پخش کنید و بگذارید برای چند گیاه بابا آدم ماه تجزیه شود. برای بهبود کیفیت خاک ، کود کمپوست بهتر است اما اگر چند ماه زودتر از موعد استفاده شود ، قطعات چمن و مالچ نیز به خوبی کار می کنند. وقتی مواد ارگانیک تجزیه می شوند ، مواد مغذی و ویتامین های خود را که باعث رونق باغ شما می شود ، بر جای می گذارند. اکثر فعالیت های باغبانی کمی بیشتر از رعایت یک برنامه زمانی است. با گذشت زمان شما یک روال را می فهمید و فقط می دانید که هر روز در باغ خود چه کاری باید انجام دهید. شما یاد خواهید گرفت که چه زمان علف های هرز را انجام دهید ، چگونه باید بررسی کنید که باغ خشک نشده است ، چه زمان مواد مغذی را اضافه کنید و چه زمانی کود را به باغ خود اضافه کنید. به خودتان اجازه دهید یک روال را رقم بزند و سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را دنبال کنید. دلیل مرگ بسیاری از باغ های باغبان مبتدی این است که حوصله آنها سر رفته و میزان کارهایی را که برای سالم نگه داشتن باغ باید انجام شود فراموش یا نادیده می گیرند.

اگر قبلاً هرگز باغ خود را راه اندازی نکرده اید ممکن است نخواهید با یک بسته تخمه و مقداری خاک کار خود را شروع کنید. اگر گیاهانی را که قبلاً جوانه زده اند خریداری کنید ، شانس شما بهتر خواهد بود. اگر این کار را انجام دهید ، کار اصلی شما حفظ باغ با شروع شکوفایی خواهد بود. نگرانی شما در مورد رشد گیاهان کاهش می یابد. فقط باید نگران نحوه زنده نگه داشتن آنها باشید. سال آینده ، پس از تجربه ای ، ممکن است شانس بیشتری برای نهال ها داشته باشید. دلیل دیگری که ممکن است بخواهید با گیاهان جوانه زده شروع کنید این است: بعضی از گیاهان هر ساله رشد می کنند حتی اگر بذر جدیدی نکارید – پیازها تا فصل شکوفایی بعدی در حالت خواب باقی می مانند. باغبانی یک روش عالی برای سرگرمی در فضای باز در بزرگسالی است. بسیاری از مردم می گویند که باغبانی شیوه کار آنها از طریق استرس و سایر مواردی است که در بزرگسالی با آن روبرو هستند. هنوز دیگران اصرار دارند که باغبانی کاری است که باید “فقط برای سرگرمی” انجام شود. حتی دیگران باغبانی می کنند زیرا می خواهند با پرورش مواد غذایی خود بگویند پس انداز کنند. دلایل مختلفی برای کاشت باغ در مردم وجود دارد. فراموش نکنید که اگرچه باغبانی کار زیادی را شامل می شود ، اما لذت زیادی را برای شما فراهم می کند.