تعمیر دریچه میترال در حال افزایش است!

جراحی ترمیم و جایگزینی دریچه میترال در سراسر جهان بیش از سایر انواع جراحی دریچه قلب انجام می شود ، و مطمئناً این تعداد با توجه به این که حدود هفتاد و شش میلیون نفر از بچه های بومی آمریکا در حال حاضر با بیماری دریچه قلب روبرو هستند یا خواهند بود ، به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

افتادگی دریچه میترال ، که به آن MVP نیز گفته می شود ، شایع ترین بیماری دریچه قلب است. گزارش شده است که از هر بیست آمریکایی یک نفر به این اختلال دریچه ای مبتلا است. چهار دریچه قلب ، سه گوش ، میترال ، ارتیک و ریوی ، هنگامی که به درستی عمل می کنند ، خون را در یک جهت حرکت می دهند.

دریچه میترال به طور خاص خون را از دهلیز چپ به بطن چپ منتقل می کند. مانند سایر دریچه بهترین دکتر قلب در مشهد های قلب ، هنگامی که دریچه آنطور که باید عمل می کرد ، از کار می افتد ، دو برگ آن به درستی بسته نمی شود و نشت دریچه قلب رخ می دهد ، یا به طور دقیق تر ، دریچه خون را به عقب به دهلیز چپ باز می گرداند.

به گفته کلینیک مایو ، نشت دریچه های قلب می تواند باعث شود که قلب بیش از حد پمپاژ مجدد خون را در قلب و بدن انجام دهد و گاهی اوقات منجر به آریتمی قلب ، ضخیم شدن قلب و حتی عفونت می شود.

هنگامی که پزشک به قلب شما گوش می دهد ، اگر دچار افتادگی دریچه شده اید ، ممکن است صدای کلیک یا صدای کشنده شنیده شود. پزشک یا متخصص قلب شما گاهی این صدا را برای شما به عنوان سوفل قلبی توصیف می کند.

افتادگی دریچه میترال ، به طرز جالبی ، در زنان بیشتر از مردان رخ می دهد. در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد که شش درصد از همه زنان مبتلا به این اختلال شایع در عملکرد دریچه قلب هستند.

به طور حتم ، اکثر افرادی که دچار افتادگی دریچه هستند حتی از وضعیت خود آگاه نیستند زیرا نارسایی دریچه آنها به حدی شدید نیست که بتواند هر گونه درمانی را احتیاج داشته باشد ، به ویژه ترمیم دریچه میترال یا جراحی تعویض.

با این حال ، اگر بیماری نارسایی شدید دریچه تشخیص داده شده باشد ، به احتمال زیاد با نوعی جراحی دریچه قلب روبرو خواهید شد ، چه این یک عمل کم تهاجمی باشد یا یک عمل جراحی قلب باز کامل. متخصص قلب به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که کدام درمان برای درمان بیماری شما مناسب تر است.